top of page
Office table desk. laptop, computer. magazines, social media. Top view. Flat lay. Home off

KONTAKT

logo.png

Jeśli zainteresowała Cię moja usługa i chcesz umówić się na rozmowę, masz jakieś dodatkowe pytania napisz lub zadzwoń !

601 842 820

REGULAMIN WIZYT I REZERWACJI

1. Warunkiem koniecznym dla dokonania wiążącej prawnie rezerwacji jest wpłata zadatku w ustalonej kwocie w terminie do 3 dni roboczych od dnia rezerwacji na konto firmowe. 
 
2. Zadatek wpłacamy na konto firmowe. Dane do wpłaty zadatku znajdziecie Państwo na dole regulaminu lub przesyłam w wiadomości prywatnej sms lub meilem . 
3. Wpłata zadatku stanowi rezerwację terminu oraz potwierdzenie zapoznania się z niniejszym regulaminem i akceptacją wszystkich jego postanowień.
 
4. Brak wpłaty zadatku w wyznaczonym terminie powoduje automatyczne anulowanie rezerwacji.
 
5. Pozostałą kwotę za usługę należy wpłacić kartą lub gotówką w dniu wykonania usługi w studio. Zadatek jest odliczany w dniu wykoannia usługi
 
6. Rezerwując wizyty dla większej ilości osób, należy wpłacić zadatek za  każdą z nich. Każda rezerwacja to jeden zadatek.
7. Zwrot zadatku - Klient może zrezygnować z usługi w ciągu 14 dni od dnia rezerwacji wtedy zadatek podlega zwrotowi w wysokości wpłaconej na konto firmowe Makeup Studia. Zwrot należności następuje na rachunek bankowy, z którego nastąpiła płatność.
 
8. Zwrot zadatku następuje również w sytuacji w której to Makeup Studio nie będzie mogło wywiązać się z obiecanej usługi i odwołuje wizytę następstwem okoliczności, za które Makeup Studio ponosi odpowiedzialność i przyjmuje się, że są to okoliczności zawinione - wtedy zwraca podwójną jego wartość. na rachunek bankowy, z którego nastąpiła płatność zadatku.
 
9. Zadatek przepada klientowi wtedy : 
  • kiedy klient rezygnuje z usługi ( również  w  czasie COVID) 
  • kiedy klient nie przychodzi na usługę
  • kiedy klient przenosi, zmienia termin wizyty na inny, wpłacony wtedy zadatek przepada , należy wpłacić nowy zadatek za rezerwację nowego terminu. 
 
10. ZADATEK- Rezerwując termin, a często są to rezerwacje z termnami bardzo odległymi , nie proponuję go innym klientom, nie przyjmuje innych zleceń na ten sam czas, więc jeśli klient rezygnuje, Makeup Studio ponosi straty i zadatek zachowuje. Nie ma możliwości również podmiany wpłacongo zadaku na inną usługę.
11. ZADATEK W CZASIE C0VOD  - Zwrot zadatku będzie obowiązywał TYLKO jeśli obostrzenia będą dotyczyć zakazu usług kosmetycznych (PKD 96.02.Z) lub będzie mieć miejsce całkowity lockdown.
 
12. ZADATEK jest przypisany do konkretnej daty i konkretnej osoby lub osób nie ma możliwości przepisania zadatku na inny termin z wyjątkiem sytuacji mających charakter nadzwyczajny takich np. przymusowe zamknięcie działalności w takim przypadku możliwe jest przeniesienie zadatku na kolejny termin o ile bedzie dostępny lub zaproponowanie innego dogodnego terminu dla obu stron. W sytuacji nadzwyczajnej przeniesienie wpłaconego już zadatku na kolejny termin może nastąpić jednorazowo. 
13. Spóźnienie na wizytę więcej niż 15 min, daje prawo odmowy wykonania makijażu bądź wykonania makijażu express, dobieranego przez wizażystkę. Spóźnienie, a w konsekwencji usługa niepełna nie powoduje obniżenia ceny, ani możliwości zwrotu ceny.
14. MAKIJEŻE PRÓBNE 
Makijaże próbne (ślubne) wykonuje tylko w tygodniu, na który umawiamy się nie wcześniej niż 2 miesiąc przed terminem ślubu, lub ustalamy indywidualnie. 
15. PAKIETY ŚLUBNE
Na 3 dni przed przed planowaną uroczystością ślubną należy uiścić pozostałą kwotę pomniejszoną  o wpłatę zadatku na konto bankowe Makeup Studia. Brak wpłaty pozostałej kwoty oznacza rezygnację z usługi. 
16. VOUCHERY
Voucher nie podlega wymianie na środki pieniężne ani w całości, ani w części. Nie podlega również zwrotowi w momencie kiedy jest zakupiony w PROMOCJI  . Zakup Vouchera kwotowego jest równoznaczny z akceptacją niniejszego Regulaminu przez Nabywcę i Posiadacza. Posiadacz jest zobowiązany do zapłaty kwoty stanowiącej różnicę pomiędzy wartością Vouchera kwotowego a ostateczną kwotą rozliczenia gotówką lub kartą płatniczą.​​

W razie dodatkowych pytań czy wątpliwości proszę o kontakt. 
KONTO DO WPŁATY ZADATKU
Makeup Studio Agnieszka Hamela
ul. Leśna Góra 15 , 80-281 Gdańsk 
nr rachunku: 03 1050 1764 1000 0092 5669 3996
termin do wpłaty zadatku to 3 dni od dnia rezerwacji
KWOTY ZADATKU: 
Makijaż ślubny i ślubny próbny 50 zł
Pakiet ślubny 250 zł
Lekcja makijażu 50 zł 
Makijaż okazyjny w Studio  50 zł / za każdą rezerwowaną osobę
Szkolenia przygotowujące do zawodu od 100 zł 
W tytule przelewu proszę podać w przypadku:
makijażu okazyjnego imię i nazwisko datę i godzinę
szkoleń imię nazwisko data lub daty szkolenia
lekcji makijażu imię nazwisko data lekcji oraz godzina
pakietu ślubnego imię nazwisko data ślubu 
PAKIETY ŚLUBNE - ROZLICZNIE
Na 3 dni przed przed planowaną uroczystością ślubną należy uiścić pozostałą kwotę pomniejszoną  o wpłatę zadatku na konto bankowe Makeup Studia. Brak wpłaty pozostałej kwoty oznacza rezygnację z usługi. 
bottom of page