top of page
Female makeup artist with laptop at home

 ON LINE

LEKCJA 

Makijażu i pielęgnacji

„Makeup & Skin ”

 ON LINE

LEKCJA 

Makijażu i pielęgnacji

„Makeup & Skin ”

Nowy unikalny serwis!
Indywidualne spotkanie, skupiamy się tylko na Tobie!
199 zł za 2 godzinną lekcję

LEKCJA JEST ZAPROJEKTOWANA NA SPECJALNEJ

PLATFORMIE TRENINGOWEJ

 

 • Na żywo pokażę Ci krok po kroku, wybrany przez Ciebie makijaż, a następnie będziesz mogła go odwzorowywać na swojej twarzy. Obie będziemy przed kamerami, więc na bieżąco będę mogla sprawdzać i korygować Twoje działania

 

 • Otrzymujesz nagranie naszej lekcji on line! Będziesz mogła w każdej chwili wrócić do naszej lekcji i ponownie jej odsłuchać! Jest to BONUS, którego nie ma podczas standardowego spotkania. 

 • Jeśli stwierdzisz, że to Ci nie wystarczy i chcesz się spotkać indywidualnie, zapraszam Cię na takie spotkanie. Otrzymasz wyjątkowy Voucher rabatowy na lekcję stacjonarną. To specjalny prezent! Zatem możesz mieć 2 lekcje makijażu. 

 

 

 

 

 • Rezerwujesz termin i dokonujesz płatności

 • Po opłaceniu zanim rozpoczniemy szkolenie napisz do mnie email otrzymasz odemnie zwrotny formularz do wypełnienia online, który zawiera informacje niezbędne w celu realizacji Twojej lekcji. W formularzu to krótki wstępny wywiad kosmetyczny który pozwoli mi się przygotować do lekcji. 

 

 • Wypełniony plik załączasz do maila razem z zdjęciami kosmetyków kolorowych które posiadasz oraz zdjecia kosmetyków do pielęgnacji oraz zdjęciem swojej twarzy. 

 

 • Jeżeli nie masz żadnych kosmetyków nie przejmuj się na napisz do mnie ja ja wyślę Ci  listę kosmetyków którą bez problemu szybko zrealizujesz w każdej drogeri

 • Na pół godziny przed planowanym szkoleniem otrzymujesz link do Twojej lekcji on line w który klikasz do połączenia potrzebujesz dostępu do internetu komputer lub tablet z wbudowaną kamer

 • Do częśći praktycznej potrzebujesz podkład do twarzy, korektor pod oczy, puder, bronzer, rozświetlacz cienie, tusz do rzęs, pędzelek mały do cieni, pędzelek skośny do konturowania , beauty blender -  gąbeczka do twarzy, jeżeli masz więcej kosmetyków to oczywiście miej je przed sobą .

 • Jeżeli nie chcesz nie musisz kupować nic przed zajęciami podczas lekcji dobierzemy na bierząco wszstko a ja wykonam na sobie makijaż , który Ty bedziesz mogła otdtworzyć już po zakończonej lekcji na spokojnie też zrobisz sobie sama zakupy. 

  JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ - ETAPY NASZEJ KOMUNIKACJI

Po uczestnictwie w lekcji zdarzy sie przynajmniej 7 rzeczy

 

 • będziesz lepiej wygladać i lepiej się czuć

 • poznasz nowoczesne technologie które będą wspierać twoją codzienną  pielegnację

 • twoje umiejętności wskoczą na zupełnie inny poziom

 • skompletujesz idealną kosmetyczkę

 • przstaniesz tracić pieniądze na nietrafione produkty

 • zaczniesz kupować świadomie kosmetyki których potrzebujesz

 

Kopia Kopia INSTA STORY.png
razem wykonamy makijaż

twój makijaż on-line

Razem na kamerkach wykonamy uniwersalny makijaż  z doborem wszelkich kosmetyków kolorowych jak i pielęgnacyjnych. 

Navy Blue and Black Professional Resume
nauka demakijażu

poznasz etapy w demakijażu

W kolejnym kroku nauczysz się wszystkiego o prawidłowym demakijażu i jego etapach i stopniach. Poznasz njlepsze kosmetyki i przydatne urodowe gadżety i technologie

Kopia Kopia KARTA ŚLUBNA KURSANTKA (2).
pakiet video

twoja lekcja zostanie nagrana

Otrzymujesz nagranie naszej lekcji on line! Będziesz mogła w każdej chwili wrócić do naszej lekcji i ponownie jej odsłuchać! Jest to BONUS, którego nie ma podczas standardowego spotkania. 

Urzadzenie-ageLOC-Galvanic-Spa-Nu-Skin.j
poznaj technologię

domowe SPA w pielęgnacji

Zaprezentuje i omówię Ci on-line  najbardziej skuteczne urządznia do domowego SPA na świecie. Są to urządzenia do  codziennej pielęgnacji pokażę Ci jak w zaciszu swojego domu możesz zadbać o swoją skórę. Pokażę Ci dwie technologie które rewolucjinizują pielęgnację którą możesz wukonać sama w domu. 

Kopia Kopia foty na olx — kopia.png
przegląd Twojej kosmetyczki

twoja pielęgnacja

na  naszej lekcji będzie  omówimy obecną zawartość Twojej kosmetyczki , jażeli ich nie masz tą podczas lekcj ją skompletujemy

Photogenica-PHX159023170 (1).jpg
dobór pielęgnacji

twoja pielęgnacja

Będzięmy dobierać Ci  odpowiednią pielęgnacjie skóry to Twoich aktualnych potrzeb. Pokażę Ci czym się kierować w doborze pielęgnacji?

10567d3239b867c93f6444a7c5ea0b54.png
bottom of page