top of page

Współpraca

Nasi klienci - zobacz z kim współpracujemy

Projekt bez nazwy.jpg
Beautiful laughing brunette model girl with long curly hair . Smiling woman hairstyle

poznaj szczegóły szkolenia

Projekt bez nazwy.jpg
Beautiful smiling woman with long wavy hair . Girl curly hairstyle and red manicure nail

poznaj szczegóły szkolenia

ZANIM POWIESZ

NIE MAM CZASU

TO NIE DLA MNIE

ZOBACZ FAKTY

Wprowadzam na rynek wyjątkowe urządzenie z kategorii IOT, firma z którą pracuje to monopolista w tym obszarze.

Projekt bez nazwy-2.jpg
Beige & Brown Realistic Inspiration Moodboard Lifestyle Photo Collage Desktop Wallpaper-3.

WARSZTATY NOWOŚĆ NA RYNKU BEAUTY COACH

Projekt bez nazwy.jpg

BEAUTY COACH

Zawodowy warsztat pielęgnacji twarzy od podstaw to szybki konkretny kurs skierowany do osób początkujących oraz bardziej zaawansowanych, pragnących wprowadzić do swoich usług dodatkowy element jak np.  lekcje pielęgnacji , edukacja klientów w zakresie pielęgnacji oraz dla tych którzy chcą wprowadzić przed swoją usługą zabiegi pielęgnacyjne nr 1 na świecie w systemie innowacyjnych urządzeń , które są totalnym GAME CHANGEREM na rynku w jakości i wyjątkowości usługi. 

Projekt bez nazwy.jpg

CEL WARSZTATU  

NOWY TREND

wykorzystaj w swoich usługach

Kurs da Ci wiedzę jak poprowadzić cerę każdej klientki co jej doradzić , zarówno w tradycyjnej pielęgnacji jak i tej nowoczesnej opartej na urządzeniach , które wznoszą pielęgnację na zupełnie inny poziom ta wiedza jest potrzebna aby dostosować się do potrzeb rynku wykorzystać ten rosnący trend, udoskonalić umiejętności i z aktualizaować wiedzę na temat nowości pojawiających się na polskim rynku. Dzięki warsztatom poszerzysz swoje umiejętności , wiedzę jak i nabędziesz nowych umiejętności praktycznych, pozwalających na wprowadzenie innowacyjnych technik pracy. 

DLA KOGO KURS 

zobacz dla kogo skierowane są zajęcia

Dla całej branży beauty (salony kosmetyczne,  fryzjerskie, berberskie studia i szkoły makijażu , makijażystki, stylistki paznokci , stylistki rzęs, salony Yogi twarzy. Każda z branży jest wstanie wykonać taki zabieg każdej klientce. Urządzenia są bezprzewodowe , tanie w zakupie , bezpieczne mieszczą się w dłoni i można je zabrać w każde miejsce gdzie aktualnie pracujesz. Takie zabiegi możesz stosować na twarz, oczy , dłonie są szybkie proste w wykonaniu do 10 min , bezpieczne , nieinwazyjne przeznaczone do każdego rodzaju cery nawet ultra wrażliwej i problematycznej. Efekty są natychmiastowe i spektakularne. Dzięki kursowi zwiększysz zainteresowanie swoimi usługami , zwiększysz swoje dochody i wyróżnisz się na rynku. 

ZARABIAJ WIĘCEJ

Opcja dla zainteresowanych

Dodatkowo opcja dla zainteresowanych jeśli zachwycisz się urządzeniami i efektami możesz zostać partnerem marki urządzeń i odsprzedawać je zainteresowanym klientom budując jednocześnie  kolejny dochód bez dodatkowego wysiłku i przy wykonywaniu swoich standardowych usług. 

JAK WYGLĄDAJĄ ZAJĘCIA

Zobacz na co możesz liczyć

Na całość szkolenia składają się zajęcia teoretyczne i praktyczne. Warsztaty prowadzone są jest indywidualnie lub grupowo.  Każdy uczestnik szkolenia ma zapewnione własne stanowisko pracy wyposażone w urządzenia kosmetyczne, artykuły jednorazowego użytku, wszelkie potrzebne preparaty i akcesoria kosmetyczne. Przed każdym zabiegiem instruktor wykonuje pokaz na modelce a następnie kursant wykonuje zabiegi kosmetyczne na modelce i oraz na sobie samemu aby mógł zobaczyć i poczuć efekty jak zmienia się skóra i jakie efekty może uzyskać 

CENA 5 godzin/ 600 zł

RAMOWY PROGRAM KURSÓW Z MAKIJAŻU

ZOBACZ CZEGO SIĘ NAUCZYSZ

Projekt bez nazwy.jpg
 • wszystkiego o higienie w pracy wizażysty
 • dowiesz się jak przygotować stanowisko pracy jak je zaaranżować i przygotować jak pracować  z klientką stacjonarnie jak i z dojazdem
 • jakie narzędzia pracy wybrać na "START"
 • jakie kosmetyki wybrać na "START"
 • nauczysz się podstaw i doboru pielęgnacji do stanu skóry klientki
 • dowiesz się jak prowadzić makijaż biorąc pod uwagę proporcje twarzy i architekturze twarzy naszych klientek, będziemy analizować typu urody modelki
 • nauczę Cię dobierać makijaż do okazji i preferencji klientki
 • nauczysz się pracy z kolorem
 • nauczysz się dobierać kosmetyki oraz jak je nakładać je krok po kroku
 • nauczysz się jak cieniować oko , jak uzyskać gradację kolorów i jak zbudować intensywności makijażu.
 • nauczysz się jak  pracować z pigmentami i brokatem i jak je prawidłowo aplikować
 • nauczysz się prawidłowej aplikacja rzęs współczesne metody tak aby klientka widziała na oczach efekt "WOW"
 • nauczysz się konturowania twarzy, na mokro i sucho
 • nauczysz się techniki malowania perfekcyjnych brwi oraz ich utrwalenia
 • poznasz triki na trwałe usta i unikatowe techniki ich malowania
 • pokażę Ci trwały makijaż ciała typu glow
 • nauczysz się techniki  utrwalenia makijażu twarzy i ciała
 • nauczę cię jak naprawiać błędy w makijażu i jak sobie z nimi poradzić
 • pokaże Ci mój sposób na idealne zdjęcie ,
 • nauczę Cię pracy ze światłem i aparatem telefonu,
 • pokażę Ci przydatne aplikacje do obróbki zdjęć

Oferta kursów i warsztatów w Hamela Makeup Studio skierowana jest do osób początkujących, które marzą o karierze makijażystki. Przekazuje Ci całe moje doświadczenie w pracy z klientkami.  Kursy i warsztaty w Hamela Makeup Studio charakteryzuje całościowe podejście do wizażu czyli stawiam na solidne podstawy teorii w makijażu, praktykę oraz zagadnienia z zakresu marketingu i biznesu niezbędne do dobrego startu w zawodzie.

 

Moje autorskie kursy charakteryzuje indywidualne podejście do każdej kursantki. Zależy mi na tym abyś mogła wynieść maximum wiedzy bez pośpiechu w kameralnej miłej pełnej wiedzy atmosferze. Dbam o każdy szczegół Twojego szkolenia.

 

Dzięki moim autorskim warsztatom:

 

 • nauczysz się wykonywać technicznie trwałe  zmysłowe i nieprzerysowane upiększające makijaże użytkowe, które pokochają wszystkie Twoje klientki.

 

 • dowiesz się jak się stać "dobrym wizażystą" od początku jakich narzędzi potrzebujesz do tego aby wyróżnić się ta tle innych w branży, pamiętaj w dzisiejszych czasach sam dobrze wykonany technicznie makijaż już nie wystarczy.

 

 • dowiesz się jak jak rozpocząć wizażowy biznes  i jak się do niego przygotować,. Jak zbudować swój pierwszy kufer i jakich kosmetyków potrzebujesz aby zacząć pracować i zarabiać . Dowiesz się jak stworzyć prawidłowy biznesplan jak i gdzie pozyskiwać pierwsze klientki. W jaki sposób pracować aby klientki do Ciebie wracały. Będziemy omawiać kwestie związane  z cenami za makijaż jak je wyznaczyć , jak je obliczać i na jakim poziomie ustalić Twój cennik.

 • poruszane zagadnienia marketingowo-biznesowe na moich kursach są bardzo ważne i niezwykle cenne , wiedza ta znacząco wpływają na Twój sukces zwłaszcza na początku kiedy stawiasz pierwsze kroki na swojej wizażowej drodze. Co ważne mało, który szkoleniowiec chce się tak szczegółową wiedzą dzielić lub każe sobie dodatkowo za nią płacić.

 • podczas warsztatów dzielę się także swoim doświadczeniem, przedstawiam dużo kwestii teoretycznych i problemów, z którymi każda makijażystka spotyka się w swojej codziennej pracy. Dowiesz się o sposobach na „współpracę” z klientką trudną. Jak z nią postępować i pracować. Kursy w moim studio są praktycznym drogowskazem który pozwoli Ci się odnaleźć w  branży beauty i pozwoli uniknąć błędów. To praktyczny kurs który umożliwi Ci dobry start w świecie makijażu.

Grow Your Vision

Welcome visitors to your site with a short, engaging introduction. 

Double click to edit and add your own text.

Projekt bez nazwy-3_edited_edited.png

Przedstawiamy Twoją nową ekspertkę w dziedzinie pielęgnacji, Nu Skin Vera

Stwórz własny profil kosmetyczny i uzyskuj rekomendacje dotyczące pielęgnacji , makijażu i produktów stworzonych specjalnie dla Ciebie.

Białe Okrąg z Przyborami Kuchennymi Restauracja Logo.png
Białe Okrąg z Przyborami Kuchennymi Restauracja Logo-2.png

App Store i logo Apple to znaki towarowe Apple Inc. zarejestrowane w USA i innych krajach. Google Play jest znakiem towarowym firmy Google LLC

bottom of page