top of page

WARSZTATY

Dla kogo przeznaczone są warsztaty :

dla osób znających podstawy w makijażu ,  dla osób czynnie działających w zawodzie , a także dla pasjonatów makijażu, którzy chcą się podszkolić w danym temacie zakończone certyfikatem

logo.png
62448409_2299039783742395_46772770851548

1-dniowy warsztat  z makijażu ślubnego

Skierowany jest do osób chcących pogłębić swoją wiedzę na temat technik makijażu ślubnego oraz chcących stwożyć piękny i uwodzicielski makijaż ślubny. Poniżej tematy makijażu , które możesz przećwiczyć. 

Photogenica-PHX321397680.jpg

 1-dniowy warsztat z makijażu wieczorowego

Poznaj inspiracje makijażowe zgodne z najnowszymi trendami, pomysły na oryginalny wizerunek oraz cenne i uniwersalne wskazówki w wykonywaniu pięknego makijażu na specjalne okazje. Poniżej tematy makijażu , które możesz przećwiczyć. 

Photogenica-PHX84995682 (1).jpg

1-dniowy warsztat  z makijażu cery problematycznej

Cera trądzikowa wymaga nie tylko właściwej pielęgnacji, ale także umiejętności tuszowania niedoskonałości. Pokażę Ci jak wykonać trwały  profesjonalny makijaż który uwzględni specyficzne wymagania cery problematycznej. 

Portrait of a beautiful elderly woman in

1-dniowy warsztat  z makijażu kobiety dojrzałej

Kurs obejmuje naukę makijażu dla kobiety dojrzałej w nowoczesnym ujęciu. Poznasz wszystkie odmładzające triki , kosmetyki i złote zasady tworzenia tego makijażu  oraz najlepsze hitowe  produkty do  stworzenia efektu WOW. 

Photogenica-PHX162003100 (1).jpg
unnamed.png

pierwszy taki warsztat w Polsce !!

Praktyczny warsztat,  który odkrywa tajniki robienia pięknych zdjęć i  krótkich filmów  na media społecznościowe w prosty i przystępny sposób krok po kroku.   Warsztat pozwoli Ci dokumentować Twoje makijaże w taki sposób jaki sobie zamarzyłaś. 

Pierwsze  takie szkolenie w Polsce 

Praktyczny warsztat,  który odkrywa tajniki robienia pięknych zdjęć i  krótkich filmów  na media społecznościowe w prosty i przystępny sposób krok po kroku.   Warsztat pozwoli Ci dokumentować Twoje makijaże w taki sposób jaki sobie zamarzyłaś. Pokaże Co krok po kroku proces tworzenia makijażu , zdjęcia i filmiku oraz obróbki aż do momentu publikacji. Dziękj warsztatowi bedziesz mogła publikować ciekawe zdjęcia i video tym smaym  zwrócisz uwagę nowych klientów , a obecnych wprawisz w zachwyt.

Dla kogo: dla osób początkujących lub dla osób chcąych poznać moją technikę pracy w tworzeniu makijażu zdjęć i filmów.  

Jeżeli Twoje zdjęcia przechodzą przez Internet bez echa? Chciałabyś nagrać filmik z twoim makijażem ale nie wiesz jak,nie chcesz więcej nudnych zdjęć i filmów słabej jakości. Chcesz robić zdjęcia i krótkie filmy, które są ciekawe, zaskakują i z miejsca przykuwają uwagę oraz w piekny sposób dokumentują wykonany przez  Ciebie makijaż. Zależy Ci na efekcie Wow ale nie wiesz jak go uzyskać , ciągle jesteś niezadowolona z efektów swoich zdjęć. Na żywo makijaż piekny a na zdjeciach już nie ma tego efektu. Pokażę Ci , że nie musisz mieć sprzętu i oprogramowania za ogronme pieniądze aby uzyskać fantastyczne rezultaty i zachwycać swoimi pracami. Poznasz również tajniki eleganckiego retuszu bez efektu przerysowania , nie wiesz jakie programy wybrać , nie umiesz ich obsługiwać , wszystkiego Cię nauczę step by step !! 


 

Zainteresowany? A to dopiero początek.

INSTA STAR MAKEUP FOTO&VIDEO

NOWOŚĆ

unnamed.png
Photogenica-PHX162003100%20(1)_edited.pn
bottom of page